Philips Avent Novorodenecká štartovacia sada PP

Popis produktu Sada obsahuje: 2 fľaše AVENT (125 ml) Classic + (PP) bez BPA s extra mäkkými novorodeneckými cumlíkmi 2 fľaše AVENT (260 ml) Classic + (PP) bez BPA s extra...
Doprava 2,49 €,Info v obchode

transparentné
So širokým hrdlom
Antikolikové
Pre novorodencov

Kvalitné fľašky, jediné čo ma mrzí že v balení nebola aspoň jedna krytka proti vytekaniu tekutiny z fľašky :)

• Slabsi prietok mliecka, mala nedokaze vycucat naraz 90 ml. Prave toto bolo nasim cielom

pre buducu maminku je to urcite velmi dobra pomoc na zaciatok, bol to nakup na doporucenie od znamych

Typ produktu
transparentné
So širokým hrdlom
Antikolikové
Pre novorodencov

Sada obsahuje: 2 fľaše AVENT (125 ml) Classic + (PP) bez BPA s extra mäkkými novorodeneckými cumlíkmi 2 fľaše AVENT (260 ml) Classic + (PP) bez BPA s extra mäkkými cumlíkmi s pomalým prietokom

Novorodenecký cumlík

Kefa na fľaše a cumlíky

Avent Fľaša Classic +:

Obsahuje novorodenecký cumlík a priehľadné viečko (toto tesne priliehajúce viečko zabraňuje vylievanie obsahu fľaštičky a nie je teda potrebné použiť tesniace viečko).

Dieťa si môže samo kontrolovať tok mlieka, presne ako u prirodzeného kojenia.

Polopriehľadné fľaštičky sú vyrobené z mäkkého polypropylénu (PP).

Klinické štúdie preukazujú, že fľaše AVENT značne znižujú koliku a nepokojné a podráždené správanie.

Dvojdielny antikolikový systém sa skladá z cumlíka AVENT a redukčného krúžku (krúžok zaisťuje správne fungovanie fľaštičky).

Jedinečný pružný okraj cumlíka umožňuje pri kŕmení prúdenie vzduchu do fľaše, a to predchádza vytváraniu vákua vo fľaši.

Pružný okraj cumlíka umožňuje prúdenie vzduchu do fľaše, nie do bruška.

Počúvajte jemný, šumivý zvuk a sledujte vzduchové bubliny praskajúce na hladine mlieka.

To sú dôkazy toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do bruška dieťaťa.

Tvar fľašky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie.

Široké hrdlo uľahčuje plnenie a čistenie fľašky.

Prehľadná a presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať.

Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení.

To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Využíva Airflex ventil, ktorý pracuje prirodzeným reflexom kŕmenia dieťaťa

Bábätko si samo kontroluje prietok mlieka, čím sa znižuje riziko prejedania a vracania.

Rozdiel oproti fľaške Classic – nie je medzičlánok krúžok adaptéru.

• Materiál cumlíka: Bez BPA – mäkký silikón
  • Materiál fľaštičky: Bez BPA – Polypropylén

Balenie obsahuje 2 kusy fľašiek (každá s jedným cumlíkom).

Zníženie rizika koliky a nepohodlie potvrdené klinickými skúškami. Naše fľaše Classic sa tešia dôvere mamičiek už 30 rokov a stále sú preferovanou voľbou mnohých mamičiek. Navrhnuté pre príjemné a ľahké kŕmenie. Spĺňajú európsku smernicu (2011/8 / EÚ)

Jednoduché prisatie:

Vďaka jedinečnému ventilu cumlíka.

Ventil cumlíka sa ohýba podľa rytmu kŕmenie dieťaťa.

Mlieko tečie iba rýchlosťou, akú si vaše dieťa zvolí.

Takže sa neprejedá, nedusí, a nenadúva sa.

• , zakúpené v www.babyen.sk

• vynikajúca sada potrebná pre babatko
    • škoda že fľašky nemali podložky na uzaver namiesto cumlika, krytky nad cumliky su, skušali sme dokupiť v obchode, nemaju.

aj tak odporučam, je to vynikajuca sada pre naše predčasne narodené babatko, fľašky sa ľahko použijú na odsavačku avent, s ktorou som veľmi spokojná

• rychle dodanie

dobra cena

• , zakúpené v www.babyen.sk

• Výborná štartovacia sada pre novorodencov
    • všetko v jednom balíčku
    • super cena

Tento produkt som si vybrala preto, lebo o značke AVENT som počula len samé dobré veci a mala som samé dobré odporúčania na túto značku, preto som sa rozhodla pre ňu. Sadu som ešte neskúšala, nakoľko naše dieťatko ešte nie je na svete, sme v očakávaní iba.

• , zakúpené v MojeBaby.sk

• maximálna spokojnosť, kvalita - cena
    • nemám nič

vrelo odporúčam

• , zakúpené v MojeBaby.sk

Najnižšia cena na trhu. Základná výbava pre novorodenca, ktorá s nám rastie.

• , zakúpené v www.babyen.sk

Tento produkt som si vybrala preto lebo táto značka detských fliaš mi bola doporučena

• , zakúpené v www.babyen.sk

• lacnejšie ako v obchode

odporučila mi kamarátka