Tommee Tippee Štartovacia sada pre novorodencov 0+

zelené
Antikolikové
Pre novorodencov

• , zakúpené v SvetKočíkov.sk

Tieto flase som pouzivala uz pred 10rokmi pri svojom 1 dietati a osvedcili sa mi. Nemala som s nimi absolutne ziadny problem a maly si ich oblubil. Hneva ma znacka Avent - ktora sa zacala po Tommee Tippee opicit a taktiez az po vzore Tommee Tipee zacali aj oni vyrabat rozsirene cumliky na flasiach a rozsirene flase ktore napodobnuju prsne bradavky.
    Zostala som preto nadalej verna Tommee Tipee hoci na Slovensku su Avent neumerne zbytocne komercne propagovane.....a vôbec nie az take dobre......

Určenie
pre dievčatá a chlapcov
zelené
Antikolikové
Pre novorodencov

Tommee Tippee Novorodenecká sada na kŕmenie C2N,

Sada kojeneckých lahviček a doplňků Tommee Tippee Closer to Nature s krásným potiskem. Sada je vhodná pro děti od narození. Kojenecké lahvičky Tommee Tippee Closer to Nature mají unikátní silikonovou savičku, která svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs.

Teplou tekutinou uvnitř lahvičky se savička zahřeje na příjemnou teplotu, měkký a pružný konec savičky připomíná mateřskou bradavku.

Dítě tak téměř nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této lahvičky.

Lahvička je antikoliková, opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve, tím umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.

Sada je vhodná pro děti od narození.

Sada obsahuje: 1× kojeneckou lahvičku 150ml Closer to nature® se savičkou s pomalým průtokem 0m+ 2× kojeneckou lahvičku 260ml Closer to nature® se savičkou s pomalým průtokem 0m+ 2× silikonovou savičku se středním průtokem 3m+, vhodnou pro lahvičky Closer to nature® 1× silikonový dudlík Anytime 0–6m 1× klip na dudlík

Neobsahuje bisfenol.

Vhodné od narození.