Najnovšie recenzie zo sekcie Dojčenské fľaše

Tescoma Termo fľaša Papu Papi ružová 200 ml

Tescoma Termo fľaša Papu Papi ružová 200 ml

Overený zákazník Euroshopy.sk Overený zákazník

Pridané: 28. novembra 2022

Zakúpený v Euroshopy.sk

Ako môžem ohodnotiť vás produkt keď ste mi ho ešte nedoručili

Pura Termo fľaša s náustkom 1 ks ružovo biela 260ml

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 15. novembra 2022

Zakúpený v Pilulka.sk

• ako pri modrej fľaške

Napísané pri modrej fľaške.

Canpol babies fľaša sa širokým hrdlom Bonjour Paris modrá 240ml

Canpol babies fľaša sa širokým hrdlom Bonjour Paris modrá 240ml

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 15. novembra 2022

Zakúpený v Pilulka.sk

• Osvedčil sa typ dudlíka.
  • Vyhovujúci objem mliečka.

Pekný dizajn.
Farebné odlíšenie.
Naše dvojičky , vnúčatka, si poznajú svoju fľašku.

• Perfektný antikolikový systém
  • Pekný dizajn

Zatiaľ najlepšie dojčenská fľaša, akú som použila. Prepracovaný antikolikový systém milo prekvapil a naozaj pomohol. Viditeľná zlepšenie pri dieťati čo sa týka bolestí bruška, nadúvania a grganie. DOPORUČUJEM!!

Pura Termo fľaša so slamkou 260 ml Aqua

Pura Termo fľaša so slamkou 260 ml Aqua

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 13. novembra 2022

• Flasa vobec neudrzi teplotu, ani teplo ani chlad, sprava sa uplne ako obycajna flasa. Podla mna nie je ani vakuova, nema dve vrstvy, tym padom nema ako udrziaclvat teplotu.
  • Po naliati teplejsieho napoja neskutocne pali pokial nechtiac chytite mimo silikonovej casti.
  • Vrchnacik bud hladate po byte, lebo nie je ziadnym sposobom prichyteny ku flaske, alebo ho stracate z flasky, opat preto, ze nie je na pevno prichyteny a velmi lahko sa z flasky zosmykne.
  • Kedze vrchnacik je silikonovy a drzi iba "na dobre slovo" tak samozrejme aj tecie, nehovoriac o tom, ze ked date teply napoj do flasky, tak para vytvori tolko vody, ze vrchnacik musite vylievat. V pripade pretocenia flasky tecie uplne.
  • V pripade pitia cez naustok sa vytvara podtlak a naustok sa vzdy skruti, musela som vzdy flasu malinko otvorit, dostat tam vzduch, aby sa naustok dostal do povodneho stavu a aby mohlo dieta opat pit.

Flasa ma dobru reklamu, nechala som sa zmiast aj ja ale kupu velmi lutujem. Je to presne taka ta vec, ktora vas napadne ako odpoved na v otazku "Aku najvacsiu hlupost ste kupili svojim detom?", presne toto bola ta blbost.

Canpol babies fľaša sa širokým hrdlom Royal Baby Pink 240 ml

Overený zákazník KidiLove Overený zákazník

Pridané: 15. októbra 2022

Zakúpený v KidiLove

• Pekná dizajnová fľaška
  • Nie som stotožnena s plastom a nie je dosť viditeľná hladina vody keď pripravujem mliecko. Je skôr vhodná keď nie je potrebné určiť hladinu vody.

• skvelá cena za daný produkt
  • obsahuje dudlík aj jednotky aj dvojky
  • obsahuje kefu na čistenie fľaše
  • obsahujem antirefluxný nadstavec, ktorý je v porovnaní s klasickou sadou o cca 5€ vyššou cenou, no i tak sa oplatí

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Pridané: 11. októbra 2022

Zakúpený v Testuj.to

• Ideálny tvar fliaštičiek na držanie
  • Ľahký materiál
  • Zdravotne nezávadné
  • Čistiaca kefa
  • Cumlík je vyrobený z latexu
  • Fľaše sú kompatibilné s odsávačkou
  • AirFree sedí na všetky fľaše
  • Ocenila by som slovenský text na produktovom boxe (je tam len ruština, poľština, rumunčina a angličtina)
  • Chýba mi obyčajný vrchnák na zatvorenie fľaše.
  • Príliš veľa fliaš pre malé dieťa

Súprava ma príjemne prekvapila, pretože obsahuje všetko, čo matka na začiatku potrebuje pre bábätko. Či už ide o cumlík alebo fľaše, všetko je vyrobené z takého kvalitného materiálu, ktorý sa len tak nepoškodí ani po mnohých sterilizáciách. Som naozaj spokojná s celou sadou a v spojení s odsávačkou Philips Avent, s ktorou sú fľaše kompatibilné, mi uľahčujú kŕmenie našej malej princeznej každý deň :) Tiež sa mi páči, že táto elegantná súprava obsahuje kefu na umývanie, ktorá skutočne uľahčuje umývanie na ťažko dostupných miestach, a tiež cumlík, ktorý je vyrobený zo silikónu a je pre dieťa chutnejší ako latexový! Na čo však nesmiem zabudnúť je to, že vďaka týmto antikolikovým fľašiam s ventilom AirFree už našu malú nebolí bruško a pokojne spí. Jedinú vec, ktorú by som vytkla, je zbytočne veľa fliaš, najmä veľkých 260 ml. Tento objem je vhodný len na skladovanie väčšieho množstva mlieka v chladničke, ale bohužiaľ musí byť opäť uzavretý iba cumlíkom s vrchnákom.

Overený zákazník Testuj.to Anna

Pridané: 11. októbra 2022

• dizajn
  • kvalitné spracovanie
  • Tvar cumlíka
  • Jednoduchá údržba

Ja môžem fľaštičky len odporučiť. Ľahko sa montujú. Sú z pevného a odolného plastu. Dobre sa držia. Bábätko nemalo problém s prijatím cumlíka a dokonca ani netrpí žiadnou bolesťou bruška. Kefkou sa veľmi ľahko udržiavajú fľaštičky i cumlíky.

Overený zákazník Testuj.to Ingrid

• Rôzne typy cumlíkov
  • Materiál bez BPA

Skvelá štartovacia súprava fľaštičiek pre novorodencov. Úžasný ergonomický tvar fľaše, kefa na čistenie fliaštičiek, antikolikový systém, aby malo bábätko pohodlie a znižoval sa tak výskyt koliky. Ľahké plnenie fľaštičiek rôznymi typmi cumlíkov. Odporúčam všetkým maminkám a bábätkám, je to skvelý a kvalitný výrobok na začiatok.

Overený zákazník Testuj.to Jitka

• Obsah balenia
  • Technológia AirFree
  • Cumlík
  • čistiaca kefa

V tejto súprave nájdete také základné vybavenie na kŕmenie vášho bábätka. V kombinácii s elektrickou odsávačkou to bolo ešte lepšie. Fľaše majú rôzny objem, takže ich môžete tiež ľahko kombinovať. Vďaka technológii airfree navyše vaše dieťa neprehĺta zbytočný vzduch a nemusíte sa obávať bezsenných nocí s bolesťou bruška. Veľmi sa mi páči, že v balení dostanete aj cumlík a kefu na čistenie fliaš - nikdy ich nie je dosť.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Dizajn
  • Bábätko nesaje vzduch
  • Jednoduchá údržba
  • Iba jeden antikolikový ventil v súprave

S týmito fľaštičkami som nadmieru spokojná. Cumlík pri fľaši je príjemne mäkký a pri kŕmení neprepúšťa žiadne bubliny. Moje bábätko nemá koliku ani prdy po kŕmení z tejto fľaše, pretože prehltne menej vzduchu ako pri dojčení. Fľaša krásne padne do ruky a ľahko sa udržiava aj vďaka zakrivenej kefke, vďaka ktorej sa dá fľaša ľahko umývať. Jediná vec, ktorá mi trochu chýba, je kontrolor teploty, ale to je len maličkosť.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 9. októbra 2022

• Kompatibilita
  • Príjemné pre bábätko

Táto sada je ideálna na začatie kŕmenia z fľaše alebo prípadne na ohrev materského mlieka. Antikolikový systém zaisťuje, že dieťa počas kŕmenia neprehltne prebytočný vzduch a zabraňuje boleniu bruška. Všetky typy fliaš sú kompatibilné s inými výrobkami od spoločnosti Avent, krásny dizajn.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

Pridané: 8. októbra 2022

• Ľahký
  • Účinné proti prdíkom
  • Ľahko umývateľné
  • Nemám

Veľká spokojnosť s antikolikovými fľašami, určite odporúčam všetkým mamičkám. Bábätkoje spokojné, zbytočne nenasáva vzduch a tým odpadne veľa trápenia. Fľaše sú ľahké a ľahko sa umývajú, po vyvarení nie je viditeľné opotrebenie. Vrelo odporúčam tento výrobok.

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 6. októbra 2022

• Antikolikové
  • Tvar cumlíka
  • Priesvitný

Fľaše sú skvelé, sú antikolikové, takže bábätku nejde do bruška prebytočný vzduch, trápenie s bolesťou bruška je teda menšie. Balenie obsahuje kefu na umývanie fliaš, ktorá je nevyhnutná pre dobré umývanie fliaš. Fľaše sú vyrobené z plastu, ktorý nie je vyblednutý ani po dlhšom používaní a je stále pekne priesvitný.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25